هدف مشاوران فناوری اطلاعات

توسط:

شرکت مشاوره ای گرین وب با هدف مشاوره و ارائه راه حل ها و خدمات مناسب و خاص فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان ها و ارائه طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شده است.

شرکت مشاوره ای گرین وب بر این باور است، موفقیت تمامی سامانه مدیریتی در بستر فرهنگ سازی نیروی انسانی و مدیریت دانش سازمان شکل می گیرد؛ به طوری که ضعیف ترین و در عین حال قوی ترین حلقه سامانه های مدیریتی را منابع انسانی سازمان تشکیل می دهد و نه فن آوری. لذا ورود غیرتخصصی و بکارگیری بی محابا از فن آوری علاوه بر هزینه های مستقیم، می تواند هزینه های سربار بسیاری را نیز به سازمان تحمیل نماید. ازاین رو شرکت فن آوری اطلاعات ویژن همانگونه که به ارتقای نیروی متخصص خود اهمیت می دهد، همواره تعالی سطح آگاهی و دانش نیزوهای کارفرما را نیز از اهم اهداف خود قرار می دهد. بنابراین در راستای دستیابی به این مهم، بر خود لازم می داند که از تجارب و دانش مراکز علمی و دانشگاه های معتبر کشور (تهران، تربیت مدرس، علوم و تحقیقات و …) بهره مند گردد.

مدیران یک سازمان همگام با تعیین و تعریف اهداف و چشم اندازهای سازمانی و بطور کلی تعریف مدل و استراتژی های تجاری، همواره با این سوال رو به رو هستند که: “ما برای چه کسانی خلق ارزش میکنیم؟ ” ارزشی که در دنیای تجارت معادل محصول، کالا، سرویس و خدمات تعریف می شود.

در بازار رقابتی امروز موثرترین و کاربردی ترین ابزاری که جهت انجام این مهم (جذب مشتری) به خدمت گرفته می شود، فناوری اطلاعات است. چرا که این صنعت با پتانسیل بالقوه ای که دارد نه تنها قادر به جذب مشتری است بلکه نقش بسیار مهمی در نگهداری مشتریان، تحکیم روابط مشتریان، ارائه خدمات به آنها، ایجاد کانال های توزیع خدمات و گسترش روابط دارد. همچنین در دنیای تجارت که بدون ارتباطات تقریبا هیچ امری پیش نمی رود، همکاری و ارتباط یک سازمان با شرکا و تامین کنندگان خود عاملی کلیدی در موفیقت کسب و کار محسوب  می شود. این امر بدین معنی است که فناوری اطلاعات با ارائه راههای ارتباطی جدید با عناصر ذکر شده و حذف فاصله ها باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در زمان و هزینه و تسهیل گسترش روابط تجاری شده است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *