خدمات مشاوره ای

مرکز مشاوره هلدینگ دانش‌بنیان گرین وب با ارائه خدمات مشاوره‌ کسب و کار با تمرکز بر حوزه فناوری اطلاعات همراه و همگام با مدیران است .

ماموریت ما

کمک به رشد و توسعه کسب و کار‌های آنلاین

مهاجرت کسب و کار‌های سنتی به دنیا دیجیتال

خدمات مرکز مشاوره گرین وب :

 

› ورود کسب‌وکار سنتی به دنیای دیجیتال

یکی از مهم‌ترین تغییرات در عصر حاضر، تغییر رویکرد کسب و کار‌ها از فعالیت در فضای سنتی به فعالیت در فضای دیجیتال می‌باشد. ما برای این تغییر بزرگ همراه شما هستیم.


› افزایش فروش کسب‌وکارهای آنلاین

برای فروش بیشتر الزاما نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر نیست. متخصصین ما با کمترین هزینه فروش شما را مهندسی خواهند کرد.


تخصیص و پایش شاخص‌های رشد کسب‌وکار آنلاین

بررسی دوره‌ای شاخص‌های کلیدی فعالیت در فضای دیجیتالی، کلید موفقیت شما برای پیشی گرفتن از رقبایتان است.


پیاده‌سازی وب‌سایت و پورتال

برای پیاده‌سازی وب سایت و آغاز یک کسب و کار دیجیتالی راه‌کارهای ویژه ای برایتان داریم.


پیاده‌سازی فروشگاه آنلاین و راهکارهای تجارت الکترونیک

برای حضور در دنیای دیجیتال امروز دیرتر از فردا خواهد بود.


دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین

متخصصین ما با استفاده از بروز‌ترین دانش روز دنیا و ارتباط بدون واسطه به بزرگ‌ترین شرکت‌های بین‌المللی کنار شما خواهند بود.


خدمات میزبانی وب و امنیت اطلاعات

گسترش استفاده از بستر‌های دیجیتالی در سال‌های اخیر و افزایش و تنوع نقاط تماس آن با زندگی و کسب‌و‌کارهای ما، اهمیت امنیت اطلاعات و حفاظت از حریم شخصی را دو چندان نموده است.


تبلیغات اینترنتی، سئو و بهینه سازی وب سایت

برای حضور موثر‌تر در فضای کسب و کار اینترنتی نیازمند دیده‌شدن با استفاده از ابزار‌ها و استاندار‌های موتور‌های جست و جو می‌باشید. به متخصصان ما اعتماد داشته باشید.


تدوین ساختار برند و برندسازی در فضای دیجیتال

ایجاد یک احساس خوب برای دیده شدن، نقطه آغاز برند‌سازی است. متخصصان مرکز مشاوره برای برند‌سازی کسب و کار شما، همراه و همگام با شما خواهند بود.

مطالب مرتبطهدف مشاوران فناوری اطلاعات

شرکت مشاوره ای گرین وب با هدف مشاوره و ارائه راه حل ها و خدمات مناسب و خاص فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان ها و ارائه طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شده است. شرکت مشاوره ای گرین وب بر این باور است، موفقیت تمامی سامانه مدیریتی در بستر فرهنگ سازی نیروی انسانی […]

توضیحات بیشتر...

خدمات مشاوره ای

واحد مشاوره گرین وب با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان و مشاوران خود و همچنین تجربه های سازمانی کسب شده در پروژه های بزرگ و کوچک خود، آماده ارائه سبد متنوعی از خدمات در حوزه مشاوره و استقرار استانداردها، چارچوبها و بهروشها در سازمانها و شرکتها در ابعاد مختلف میباشد. ارائه کارا و مقرون […]

توضیحات بیشتر...

مشاوره فناوری اطلاعات

امروزه گسترش کاربردهای مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات در کسب و کار بیش از گذشته ضرورت تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و میان‌مدت و بلند مدت را در این حوزه به اثبات رسانده است. خدمات مشاوره در این زمینه به یک نیاز اساسی برای سازمان ها و شرکت ها تبدیل‌شده است. به عبارت دیگر سازمان‌ها نیازمند […]

توضیحات بیشتر...

نوآوری در فناوری، هوشمندی در کسب و کار